Maaliskuu 2016 Tunnustukset



Alla on listattu kaikki Euroopassa asuvat tiiminjäsenet, jotka maaliskuussa nousivat uusille pin-tasoille. Onnea kaikille ja suuri kiitos, että panostatte aikaa ja energiaa Synergy-liiketoimintanne rakentamiseen!


Maaliskuu 2016 Tunnustukset


PEARL EXECUTIVE

Robert Suppan (Austria)

TEAM ELITE

Sabine Feitl (Austria)

TEAM DIRECTOR

Stefan Doerfler (Austria)
Keith Robinson (Ireland)

TEAM MANAGER

Ingried Sindler (Austria)
Christoph Suppan (Austria)
Siegfried Feitl (Austria)
Mag Augustine Schlack (Austria)
Walter Bittesnich (Austria)
Mohneesh Jindal (Ireland)

TEAM LEADER

Siegfried Feitl (Austria)
Mag Augustine Schlack (Austria)
Walter Bittesnich (Austria)
Arnold Leitner (Austria)
Steffanie Bittesnich (Austria)
Christoph Salve Moser (Austria)
Sylvia Theresa Schuler (Austria)
Petr Majer (Czech Republic)
Christina Grant (Ireland)
Øystein Solum (Norway)


GOLD

Siegfried Feitl (Austria)
Elke Stoll Mayer (Austria)
Walter Bittesnich (Austria)
Arnold Leitner (Austria)
Steffanie Bittesnich (Austria)
Denise Liponik (Austria)
Christoph Salve Moser (Austria)
Sylvia Theresa Schuler (Austria)
Christina Grant (Ireland)
Dr Dhananjay Patil (Ireland)

SILVER

Siegfried Feitl (Austria)
Elke Stoll Mayer (Austria)
Maria Gleissner (Austria)
Walter Bittesnich (Austria)
Arnold Leitner (Austria)
Steffanie Bittesnich (Austria)
Arnold Moser (Austria)
Denise Liponik (Austria)
Sylvia Theresa Schuler (Austria)
Petra Johanna Oberlojer (Austria)
Lydia Issowitsch (Austria)
Romana Maier (Austria)
Mario Liebmann (Austria)
Štefan Richtárik (Czech Republic)
Sanna Kokko (Finland)
Liliana Ruocco (Italy)


BRONZE

Siegfried Feitl (Austria)
Präevita Gmbh (Austria)
Elke Stoll Mayer (Austria)
Hanspeter sealed Audi (Austria)
Arnold Leitner (Austria)
Arnold Moser (Austria)
Denise Liponik (Austria)
Petra Johanna Oberlojer (Austria)
Lydia Issowitsch (Austria)
Romana Maier (Austria)
Maria Schlack (Austria)
Marianne Hoefer (Austria)
Maria Suppan (Austria)
Charly Mahler (Austria)
Mario Liebmann (Austria)
Maria Zotter (Austria)
Birgit Höllmüller (Austria)
Sandra Liebmann (Austria)
René Hellenbrand (Czech Republic)
Emma Hämäläinen (Finland)
Jukka Manninen (Finland)
Heikki Suutari (Finland)
Jorma & Sointu Lahtinen (Finland)
Stephan Zurkuhlen (Germany)
Jerry & Anita Lynam (Ireland)
Tatjana Bizant (Slovenia)
Maria Nieves Simon Meneses (Spain)
Jacqui Carleton (United Kingdom)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Marlene Williams (United Kingdom)
Sarah Andrews (United Kingdom)

STAR

Siegfried Feitl (Austria)
Arnold Leitner (Austria)
Denise Liponik (Austria)
Romana Maier (Austria)
Maria Schlack (Austria)
Maria Suppan (Austria)
Charly Mahler (Austria)
Markus Mostoegel (Austria)
Mario Liebmann (Austria)
Stephan Fuchs (Austria)
Olle honor (Austria)
Maria Zotter (Austria)
Elisabeth Arzberger (Austria)
Birgit Höllmüller (Austria)
Marianne Hofbauer (Austria)
Erna Schranz (Austria)
Sandra Liebmann (Austria)
Monika Liebmann (Austria)
Josef Zirkl (Austria)
Elisabeth Singraber (Austria)
Dominik Arzberger (Austria)
Marian SOOS (Czech Republic)
Petr Všetula (Czech Republic)
Pavel Krocek (Czech Republic)
Michael Koloničný (Czech Republic)
Aimo & Elvi Varila (Finland)
Mari Nopanen (Finland)
Maija Välimaa (Finland)
Maiju E Jokitalo (Finland)
Merja & Jussi Alanen (Finland)
Stephan Zurkuhlen (Germany)
Marcus Prouse (Ireland)
Paul Houlihan (Ireland)
Sabrina Ruocco (Italy)
Simonetta Bortolotti (Italy)
Sverre Sørensen (Norway)
Per Othar Johansen (Norway)
May Brekke (Norway)
Christer Sverre (Norway)
Wioleta Szkolnik (Poland)
Wioletta Malec (Poland)
Ljubica Korošec (Slovenia)
Alirio Silva Jesus Segovia (Spain)
Malin Höglund (Sweden)
Rose-marie Åkerman (Sweden)
Daniela Grabowska (United Kingdom)
Adrian Gregory (United Kingdom)
Mayella Reynolds (United Kingdom)
Jonathan Burgess (United Kingdom)
Marlene Williams (United Kingdom)
Sue And Matt Thomas (United Kingdom)
Sarah Andrews (United Kingdom)
Hannah Johnson (United Kingdom)
Patricia Lee (United Kingdom)
Dinah And Mark Smith (United Kingdom)

MAALISKUUN HUIPPUREKRYTOIJAT
Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tracking center -paikkoja


Markku & Eija Kvist (Spain) - 13
Sue & Matt Thomas (United Kingdom) - 13
Tommy Bjerkås (Norway) - 12
Marlene Williams (United Kingdom) - 10
Dinah & Mark Smith (United Kingdom) - 9
Jonathan Burgess (United Kingdom) - 7
Eija H & P Veli Hanninen (Finland) - 7
Sarah Andrews (United Kingdom) - 6
Rebecca Winters (United Kingdom) - 6
Morten Sand (Norway) - 6
Danuta Świąder (Poland) - 5
Mario Liebmann (Austria) - 5
Wioleta Kozłowska (Poland) - 5
Jolanta Nalewaj "synergia" (Poland) - 5
Maria Zotter (Austria) - 5
Herta Pontasch (Austria) - 4
Jacek & Marta Cieślik (Poland) - 4
Thomas Eibisberger (Austria) - 4
Whitnall, Emma Elizabeth (United Kingdom) - 4
Merja & Jussi Alanen (Finland) - 4
Elizabeth Arzberger (Austria) - 4
Britt-Marie Edstam Karlsson (Sweden) - 4
Patricia Lee (United Kingdom) - 4

MAALISKUUN HUIPPUTIIMINRAKENTAJAT
Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tiiminjäseniä, jotka edenneet uusille pin-tasoille


Robert Suppan (Austria) - 6
Sabine Feitl (Austria) - 5
Franz Friess & Ana Vajda Friess (Austria) - 4
Mohneesh Jindal (Ireland) - 4
MV Life Czech S.R.O (Czech Republic) - 3
Nora zinc (Austria) - 3
Christian Petritsch (Austria) - 2
Markus Klampfl (Austria) - 2
Kati Suppan (Austria) - 2
Mag Augustine Schlack (Austria) - 2
Thomas Eibisberger (Austria) - 2
Liliana Ruocco (Italy) - 2
Giuseppe Lucio (Italy) - 2
Rebecca Winters (United Kingdom) - 2

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.