Euroopan tiimijäsen tunnustukset – lokakuu ja marraskuu 2011

21.12.11

Alla on listattu eurooppalaiset tiiminjäsenet, jotka lokakuu- ja marraskuu nousivat uusille pin-tasoille. Onnea kaikille ja suuri kiitos, että panostatte aikaa ja energiaa Synergy-liiketoimintanne rakentamiseen!

lokakuu

Pearl Executive
Eric & Kati Gammals, (Suomi)

Team Manager
Stein Magne Osmoen, (Norja)
Stella And Gary O'shea, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Franz Siegl, (Itävalta)
Irmgard Möhle, (Saksa)

Team Leader
Magne Bjørklund, (Norja)
Eduard Riegerbauer-knoebl, (Itävalta)
Marlis Hoffmann, (Saksa)
Jens Tamlagsroenning, (Norja)
Jenny Ann-christin Ziemke, (Saksa)
Helge Syversen, (Norja)
Kirsi Sarimaa, (Suomi)
Evelyn Barckhan, (Saksa)
Eva Dippel, (Saksa)
Marja-liisa Niemi, (Suomi)
Annika Stier, (Suomi)

Gold
Magne Bjørklund, (Norja)
Eduard Riegerbauer-knoebl, (Itävalta)
Marlis Hoffmann, (Saksa)
Jens Tamlagsroenning, (Norja)
Jenny Ann-christin Ziemke, (Saksa)
Tommy Jevne, (Norja)
Ritva Ja Kari Kuusela, (Suomi)
Leena Kallio, (Suomi)
Smart Deal Tmi, (Suomi)
Anja Vandersee, (Saksa)
Evelyn Barckhan, (Saksa)
Eva Dippel, (Saksa)
Marja-liisa Niemi, (Suomi)
Annika Stier, (Suomi)
Vesa Sieviläinen, (Suomi)

marraskuu

Team Manager
Hans Martin Eriksen, (Norja)
Oddbjoerg Stoelsbotten, (Norja)
Franz Strohmaier, (Itävalta)
Taupot Oy, (Suomi)
Raphael Tappauf, (Itävalta)

Team Leader
Trude Andersen, (Norja)
Franz Strohmaier, (Itävalta)
Daniela Petrov, (Itävalta)
Tommy Jevne, (Norja)
Thomas Edh, (Norja)
Tiina Ja Kari Lindh, (Suomi)
Srinivasa Aripirala, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Johanna Ahonen, (Suomi)
Mikko Kokkonen, (Suomi)
Inkeri Kinnunen, (Suomi)
Vesa Sieviläinen, (Suomi)
Risto Hentunen, (Suomi)
Petri Havukainen, (Suomi)
Patrick Wimmer, (Itävalta)
Chris Wimmer, (Itävalta)
Edeltrud Strohmaier, (Itävalta)
Terje Jensen, (Norja)
Raphael Tappauf, (Itävalta)

Gold
Trude Andersen, (Norja)
Franz Strohmaier, (Itävalta)
Daniela Petrov, (Itävalta)
Karin Eriksson, (Ruotsi)
Thomas Edh, (Norja)
Knut-einar Soeberg, (Norja)
Tiina Ja Kari Lindh, (Suomi)
Marina Blomberg, (Suomi)
Srinivasa Aripirala, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Johanna Ahonen, (Suomi)
Inkeri Kinnunen, (Suomi)
Jarmo Ja Catriina Karppinen, (Suomi)
Hanne Rogne, (Norja)
Risto Hentunen, (Suomi)
Petri Havukainen, (Suomi)
Arja Tolvanen, (Suomi)
Patrick Wimmer, (Itävalta)
Chris Wimmer, (Itävalta)
Edeltrud Strohmaier, (Itävalta)
Terje Jensen, (Norja)
Raphael Tappauf, (Itävalta)

*Klikkaamalla tästä saat esiin lokakuu- ja marraskuu 2011 tulokset


lokakuu huippurekrytoijat
Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tracking center -paikkoja

Keski-Eurooppa
Team Bayreuth, (Saksa)
Team Ammersbach, (Saksa)
Thomas Ellebracht, (Saksa)
Pierre Bruns, (Saksa)
Franz Strohmaier, (Itävalta)

Skandinavia
Yoshio Kawanowa, (Suomi)
Irina Paksuniemi, (Ruotsi)
T:MI Leena Immonen, (Suomi)
Eva Elisabeth Thovtrup, (Tanska)
Inkeri Kinnunen, (Suomi)

Yhdistynyt kuningaskunta/Irlanti
Barrimore Hughes, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Gaz Ellis, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Sandra Hillawi, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Winki Newman, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Sean Rice, (Irlanti)

marraskuu huippurekrytoijat
Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tracking center - paikkoja

Keski-Eurooppa
Franz Strohmaier, (Itävalta)
Ana Vajda-Friess, (Itävalta)
Philipp Von Kameke, (Saksa)
Johannes Stangl, (Itävalta)
Alfred Reiter, (Itävalta)

Skandinavia
Reidun Lydersen Dalheim, (Norja)
Kirsi Sarimaa, (Suomi)
Petri Havukainen, (Suomi)
Arja Tolvanen, (Suomi)
Anne Turi Maurstad, (Norja)

Yhdistynyt kuningaskunta/Irlanti
Narayan Pillay, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Marie Romeo, (Yhdistynyt kuningaskunta)
John and Trisha Kavanagh, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Andrew Smith, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Neil Fox, (Yhdistynyt kuningaskunta)

lokakuu huipputiiminrakentajat
Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tiiminjäseniä, jotka edenneet uusille pin-tasoille.

Keski-Eurooppa 
Elfriede Tappauf, (Itävalta)
Eva Dippel, (Saksa)
Anja Vandersee, (Saksa)
Evelyn Barckhan, (Saksa)
Michael Wald - Global Mentor Team, (Saksa)

Skandinavia
Eric & Kati Gammals, (Suomi)
Annika Stier, (Suomi)
Ajasta Parkkola - PREMLIFE, (Suomi)
Oistein Bekkvang, (Norja)
Esjase Oy, (Suomi)

Yhdistynyt kuningaskunta/Irlanti
John and Trisha Kavanagh, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Mei-Mei Lillywhite, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Marie & Barry Carr, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Richard Keating, (Irlanti)
Deirdre Morrin, (Irlanti)

marraskuu huipputiiminrakentajat
Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tiiminjäseniä, jotka edenneet uusille pin-tasoille.

Keski-Eurooppa
Raphael Tappauf, (Itävalta)
Ana Vajda-Friess, (Itävalta)

Patrick Wimmer, (Itävalta)
Franz Strohmaier, (Itävalta)
Chris Wimmer, (Itävalta)


Skandinavia
Eric & Kati Gammals, (Suomi)
Thomas Edh, (Norja)
Marko Huupponen, (Suomi)
Annika Stier, (Suomi)
Oddbjoerg Stoelsbotten, (Norja)


Yhdistynyt kuningaskunta/Irlanti
Stephen A. Widdop, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Srinivasa Aripirala, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Shobana Dandey, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Roy and June Slater, (Yhdistynyt kuningaskunta)
Sam Slater, (Yhdistynyt kuningaskunta)


Legacy Retreat
 

Pätevöitynyt Alumni
William Martin (Saksa)
Hakan Cetin - Sells Consulting (Itävalta)
Mads Oestvang (Norja)
Stefan Patrik Kristoffersen (Norja)

Ensimmäisen kerran pätevöitynyt
Martin Oestvang (Norja)
Sabine Poster - Network Team (Saksa)
Manfred Meyer - Network Power (Saksa)
Reidun Lydersen Dalheim (Norja)
Eric & Kati Gammals (Suomi)
Heidi Byrkjeland (Ruotsi)

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.