Elokuu 2017 Tunnustukset


Alla on listattu kaikki Euroopassa asuvat tiiminjäsenet, jotka elokuussa nousivat uusille pin-tasoille. Onnea kaikille ja suuri kiitos, että panostatte aikaa ja energiaa Synergy-liiketoimintanne rakentamiseen!


Elokuu 2017 Tunnustukset


Team Manager
Mary-janne Nystol (Norway)
Marianne Henriksen (Norway)

Team Leader
Stecia Osuagwu (Ireland)
Giovanni Scalet (Italy)
Jan Erik Kataja Eriksen (Norway)

Gold
Stecia Osuagwu (Ireland)
Giovanni Scalet (Italy)

Silver
Inger Elisabeth Flogstad (Denmark)
Jaana-riitta Simpanen (Finland)
Peter Appelmann (Germany)
Monika Scheinbacher (Germany)
Marina Duphorn (Germany)
Marcus Prouse (Ireland)
Kenneth Iversen (Norway)

Bronze
Nicole Mag. Strodl (Austria)
Good Life Company S.R.O. (Czech Republic)
Christl Radler (Denmark)
Donald Smith (Denmark)
Anna Katharina Lahs (Germany)
Sissel Vold (Norway)
Jorun Berntsen (Norway)
Hilde Lindgaard (Norway)
Kristin Marie Nesse (Norway)
Lena & Kenneth With Eklund (Norway)
Marit Ebeltoft (Norway)
Roman Januszewski (Poland)
Svetlana Firsova (Poland)
Angela Bryan (United Kingdom)
Claire Muller (United Kingdom)
Kim Thomas (United Kingdom)
Nicky Chrascina (United Kingdom)
Louise Mercieca (United Kingdom)

Star
Kurt Schenk (Austria)
Ursula Grabner (Austria)
Ines Agnes Hofstaetter (Austria)
Manuela Grassl (Austria)
Ingrid Grassl (Austria)
Karl Jantsch (Austria)
Annemarie Waligora (Austria)
Anita Tiefnig (Austria)
Julia Herndler (Austria)
Fellner Eleonore (Austria)
Gabriele Grandits (Austria)
Margit Pruckner (Austria)
Georg Sammt (Austria)
Ruth Wuercher (Austria)
Dietmar Koslitsch (Austria)
Brigitte Tatschl (Austria)
Emese Koteles (Austria)
Johann Trummer (Austria)
Holzer Waltraud (Austria)
Michaela Bugl - Reimer (Austria)
Peder Vest-hansen (Denmark)
Annette Sauer (Denmark)
Päivi Peltola (Finland)
Juha Marttila (Finland)
Mari Räty (Finland)
Eila  Lohela (Finland)
Pinja Alppisara (Finland)
Elli Sieppi (Finland)
Ritva Leinonen (Finland)
Anna-liisa Rahkola (Finland)
Minna Herlevi (Finland)
Tuire Hakala (Finland)
Merja & Matti Pellikka (Finland)
Sari Kjäll (Finland)
Heli & Jukka Malila (Finland)
Andrea Heiberg-gah (Germany)
Anka Yvonne Schreiber (Germany)
Canga Tolga (Germany)
Brigitta Langhagel (Germany)
Ewa Dobrowski (Germany)
Walter Eisentraut (Germany)
Halina Hildebrand (Germany)
Marianne Reich (Germany)
Cordula Rassbach (Germany)
Roberto Fallica (Germany)
Ramona Kessner (Germany)
Dr. Ilse Ertl (Germany)
Ralf Heiko Berger (Germany)
Steffen Sommer (Germany)
Gewamed (Germany)
Dagmar Eiríksdóttir (Iceland)
Chimene Mbonda (Ireland)
Fabio Manfredini (Italy)
Tizano Lovati (Italy)
Teresina Cadamuro (Italy)
Giovanni Rollo (Italy)
Graziella Vendramini (Italy)
Catia Dalla Rosa (Italy)
Barbara Guerrieri (Italy)
Gianluca Piccu (Italy)
Stefania Salato (Italy)
Domenica Falcone (Italy)
Jones Nathenial (Netherlands)
Stig Robert Aspelund (Norway)
Reidulf Wormdal (Norway)
Bente Aust (Norway)
Eidsberg Entreprenør As (Norway)
Espen Karlsen (Norway)
Aud Mary Bakos (Norway)
Terje Tangen (Norway)
Monica Wiken (Norway)
Elle Porsanger (Norway)
Johan Ringsøy (Norway)
Anita Holmen Dalbak (Norway)
Treningspark1 As Toftevåg (Norway)
Magnar Johansen (Norway)
Thor Morten Eide (Norway)
Arvid Ove Vikør (Norway)
Hilde Lindgaard (Norway)
Carl Stensson (Norway)
Connie Henden (Norway)
Stein Atle Gjøvik (Norway)
Marit Ebeltoft (Norway)
Petter Juuhl (Norway)
Cecilie Tellefsen (Norway)
Britt Trønnes (Norway)
Birgitte Smetbak (Norway)
Caroline Lindgaard (Norway)
Barbara Czapkowska (Poland)
Medimal - Malwina Taborowska (Poland)
Galiya Abisheva (Poland)
Liudmila Volgina (Poland)
Marianna Kovalenko (Poland)
Konstantin & Olga Dormanchuk (Poland)
Eva Hanáčeková (Poland)
Lyudmila & Yuri Berezentseva (Poland)
Medicinski Center Podnar Polona Podnar S.p. (Slovenia)
Jovan Malajesku (Spain)
Jaume Cunill (Spain)
Torill Nyhuus (Sweden)
Laila Söderberg (Sweden)
Melissa Lambourne (United Kingdom)
Rebecca Michielson (United Kingdom)
Joanna Westwater (United Kingdom)
Kim Thomas (United Kingdom)
Peter Barham (United Kingdom)
Sara Taylor (United Kingdom)
Kayla Bryant (United Kingdom)
Nicky Chrascina (United Kingdom)
Louise Mercieca (United Kingdom)
Rob Minton (United Kingdom)
Claire Muller (United Kingdom)
Madeleine Rothschild (United Kingdom)
Michael Van Der Velden (United Kingdom)

ELOKUUN HUIPPUREKRYTOIJAT

Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tracking center -paikkoja

Hilde Lindgaard (Norway) - 3
Roswitha Aigner (Austria) - 3
Teri Rigby (United Kingdom) - 3
Anne Grethe Brandsøy (Norway) - 3
Roberto Martinetti (Italy) - 3
Rudolf Pechenitsyn (Poland) - 3
Francesca & Hermann Pflueger (Germany) - 3
Nina Galenko (Poland) - 3
Margit Puschnegg (Austria) - 3

ELOKUUN HUIPPUTIIMINRAKENTAJAT

Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tiiminjäseniä, jotka edenneet uusille pin-tasoille

Eric & Kati Gammals (Finland) - 10
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)- 7
Anne Tveiterås (Norway) - 7
Hilkka & Eero Saukko (Finland) - 5
Heidi Byrkjeland (Sweden) - 5
Sabine Feitl (Austria) - 5
Franz Friess (Austria) - 5
Jan Erik Kataja Eriksen (Norway) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.