Tammikuu 2017 Tunnustukset



Alla on listattu kaikki Euroopassa asuvat tiiminjäsenet, jotka tammikuussa nousivat uusille pin-tasoille. Onnea kaikille ja suuri kiitos, että panostatte aikaa ja energiaa Synergy-liiketoimintanne rakentamiseen!



Tammikuu 2016 Tunnustukset


Team Manager


Diego Bragato (Italy)
Mattrade Mateusz Pas (Poland)

Team Leader


Rudolf Zinke (Austria)
Francesca U Hermann Pflueger (Germany)
Roberto Gerardi (Italy)
Mara Bertoldo (Italy)


Gold


Rudolf Zinke (Austria)
Francesca U Hermann Pflueger (Germany)
Roberto Gerardi (Italy)
Mara Bertoldo (Italy)
Sandro Barbacini (Italy)
Elena David (Italy)
Stine Hagen (Norway)
Veronica Jagedal (Norway)
Synergy Club (Poland)


Silver


Gertraud Nagl (Austria)
Markus Pregartner (Austria)
Roberto Gerardi (Italy)
Roberto Costa (Italy)
Giacomo Rigoni (Italy)
Flaviano Flugeri (Italy)
Elena David (Italy)
Michele Corrocher (Italy)
Savina De March (Italy)
Katrine Høie (Norway)
Yury Zimin (Poland)
Sholpan Sambayeva (Poland)
Claire Sanderson (Spain)
Christine Burd (United Kingdom)


Bronze


Hannelore Tanzler (Austria)
Doris Zinke (Austria)
Thomas Exel (Austria)
Dieter Nagl (Austria)
Elisabeth Malina (Austria)
Gernot Jurceka (Austria)
Ursula Heil-kohlhauser (Austria)
Georg Schinnerl (Austria)
Maria Diettrich (Austria)
Sirkka Nummi (Finland)
Peter Appelmann (Germany)
Volker Birkholz (Germany)
Björg Jónsdóttir (Iceland)
Alvaro Lisetti (Italy)
Elena David (Italy)
Gloria Cinetto (Italy)
Alessandra Alessandrini (Italy)
Mirko Allegrini (Italy)
Marco Camilli (Italy)
Savina De March (Italy)
Rodolfo Penna (Italy)
Asle Haugland (Norway)
Sylvia Elise Rasmussen (Norway)
Sindre  Dreyer (Norway)
Tove Liabø (Norway)
Axes Helse Senter (Norway)
Inger Grethe Henriksen (Norway)
Odd Arild Engh (Norway)
Ellen Henriksdatter Buljo (Norway)
Berit Johansen (Norway)
Danuta Budzynska Kopec (Poland)
Yury Zimin (Poland)
Sholpan Sambayeva (Poland)
Martina Kodrun Stipko (Slovenia)
Olof Örtegren (Sweden)
Grant & Sue Sharp (United Kingdom)
Samantha Johnson (United Kingdom)
Susan Ritchie (United Kingdom)
David Todd (United Kingdom)
Faye Sealy (United Kingdom)


Star


Ingeborg Holzer (Austria)
Hannelore Tanzler (Austria)
Thomas Weissenboeck (Austria)
Maria Gruber (Austria)
Anton Winkler (Austria)
Elisabeth Greiner (Austria)
Bernhard Pichler (Austria)
Dieter Nagl (Austria)
Markus Schrammel (Austria)
Elisabeth Huebsch (Austria)
Arnold Leitner (Austria)
Monika Seifried (Austria)
Melitta Moosbrugger (Austria)
Michaela Schoenherr (Austria)
Doris Brandstaetter (Austria)
Claudia Bohrn (Austria)
Renate Wallner (Austria)
Herta Pontasch (Austria)
Maria Schlack (Austria)
Andrea Wagner (Austria)
Anna Wilfling (Austria)
Patrick Degold (Austria)
Katharina Salvenmoser (Austria)
Matthaeus Noichl (Austria)
Liselotte Leitner (Austria)
Konrad Schuerz (Austria)
Beatrix Winkler (Austria)
Herbert Ehm (Austria)
Christoph Kronabether (Austria)
Elfriede Weiß (Austria)
Roswitha Burboeck (Austria)
Monica Simon (Austria)
Thomas Kaggl (Austria)
Christine Teicher (Austria)
Katharina Esterl (Austria)
Sonja Exel (Austria)
Ferdinand Steiner (Austria)
Edith Ortner (Austria)
Christian Marinkovits (Austria)
Robert Heil (Austria)
Elisabeth  Hofmeister (Austria)
Katharina Zoehrer (Austria)
Marina Weber (Austria)
Franz  Krobath (Austria)
Veronika Vrzal (Austria)
Rupert Loder (Austria)
Renate Makos (Austria)
Erika Birnbauer (Austria)
Karl Hofstadler (Austria)
Wolfgang Kortschak (Austria)
Christine Flicker (Austria)
Thomas Koppensteiner (Austria)
Petra Malina (Austria)
Matthias Lagger (Austria)
Walter Deutsch (Austria)
Rosa & Franz Pichlbauer (Austria)
Mathilde Gillig (Austria)
Rosa Winkler (Austria)
Ulrike Trifterer (Austria)
Ileana Szabo (Austria)
Roland Leitner (Austria)
Guenther Wagner (Austria)
Kurt Kappel (Austria)
Anneliese Exel (Austria)
Sonja Esterl (Austria)
Thomas Sundl (Austria)
Massimo Musumeci (Austria)
Josef Starman (Austria)
Christiane Edelmaier (Austria)
Ursula Heil-kohlhauser (Austria)
Gerald Kaufmann (Austria)
Elisabeth Osterbauer (Austria)
Ronald Glavanics (Austria)
Georg Schinnerl (Austria)
Maria Diettrich (Austria)
Claudia Stumpf (Austria)
Erna Maierhofer (Austria)
Josef  Lammer Ktz (Austria)
Christine  Kager (Austria)
Inge Rumpl-krismer (Austria)
Elfriede Kellner (Austria)
Sonnentor Kraeuterhandels Gmbh (Austria)
Libor Varyš (Czech Republic)
Katerina Fortova (Czech Republic)
Jan Hroch (Czech Republic)
Pavel Kocalka (Czech Republic)
Iva Nováková (Czech Republic)
Reha-Tech A.S. (Czech Republic)
Václav Štrupl (Czech Republic)
Roman Kasparek (Czech Republic)
Marek Juraš (Czech Republic)
Ninnoschka Leane Lakatos (Denmark)
Jonas Smith (Denmark)
Eero Rannikko (Finland)
Mikael Ojanen (Finland)
Hannu Ylistalo & Rita Aulen (Finland)
Stig Grandell (Finland)
Britfin (Finland)
Arja Koskela (Finland)
Eeva Onninen (Finland)
Mamma Oy (Finland)
Paula Karjalainen (Finland)
Anna Hämäläinen (Finland)
Tuula Hyytiäinen (Finland)
Karita & Seppo Koskinen (Finland)
Reija Kykkänen-Riskumäki (Finland)
Heli & Kimmo Nippala (Finland)
Metsätyö Papinkivi (Finland)
Pälvi Savolainen (Finland)
Jukka Lahtinen (Finland)
Kitta Hapala (Finland)
Annikki Nokso (Finland)
Hannu Määttä (Finland)
Hanna Oikari (Finland)
Urho & Raili Väisänen (Finland)
Soili Ahkila (Finland)
Vappu Karttunen (Finland)
Sofian Zalagh (Finland)
Nina Hellman (Finland)
Ulla & Ari Hytönen (Finland)
Heikki Honkonen (Finland)
Niilo Nieminen (Finland)
Sari Bergman (Finland)
TMI Rosiko (Finland)
Pekka Päivärinta (Finland)
Raili & Jorma Jämsä (Finland)
Kristiina Iivarinen (Finland)
Pertti Hänninen (Finland)
Tuija Vartiainen (Finland)
Ulla Nissinen (Finland)
Eija Palola (Finland)
Maarit Kosonen (Finland)
Eija-Riitta & Markus Ojala (Finland)
Anneli Timonen  (Finland)
Arvo Lahtinen (Finland)
Elisa Tuukkanen (Finland)
Helena Kytölä-ilomäki (Finland)
Helena Syrjälä (Finland)
Laura & Juha Frey (Finland)
Erkki Kananen (Finland)
Leena & Heino Tikkanen (Finland)
Teija & Juha Uitto (Finland)
Maria Ahlstedt (Finland)
Ismo Moilanen (Finland)
Tarja Pulli (Finland)
Mimmi Nyholm (Finland)
Pirjo Mäkelä (Finland)
Jaana Honghin (Finland)
Päivi & Tapio Ojala Usko (Finland)
Kari & Terttu Saarinen (Finland)
Anne Eskelinen (Finland)
Jyrki Nummi (Finland)
Anneli Pahkala (Finland)
Anni Lainpelto (Finland)
Sirpa Inberg (Finland)
Seija Tanhua (Finland)
Lahn-dill-vital (Germany)
Silvio Sneberger (Germany)
Peter Parplies (Germany)
Mario Geiselsoeder (Germany)
Carsten Schumacher (Germany)
Dirk Mehldau (Germany)
Christiane Jakob-Tänzler (Germany)
Uta Dringlinger (Germany)
Brigitte Wannags (Germany)
Samphan Venesoth (Germany)
Uwe Falkenburger (Germany)
Grof Und Kittsteiner Kurt Burian (Germany)
Carolin Pfeil (Germany)
Martina Samjeske (Germany)
Gudrun Ullrich (Germany)
Melanie Storch Pridorac (Germany)
Maria Gumpert (Germany)
Walter Erfle (Germany)
Monika Scheinbacher (Germany)
Paulus  Sigrun-johanna (Germany)
Birgit Rausch (Germany)
Evi Ziereis (Germany)
Dennis Maximilian Wagner (Germany)
Svenja Niederberger (Germany)
Franz Krammel (Germany)
Christa Gartner (Germany)
Petra Rinkel (Germany)
Claudia Eck (Germany)
Steffen Fechener (Germany)
Sigurður Michaelsson (Iceland)
Sigurlaug Ingólfsdóttir (Iceland)
Alexandra Kristjansdottir (Iceland)
TONY LAWLESS (Ireland)
GERRY MCCORMACK (Ireland)
ADA MURPHY (Ireland)
GARY KEALY (Ireland)
Íris Jónsdóttir (Iceland)
Patricia Tougher (Ireland)
Mark  Dempsey (Ireland)
Tina Marie Doherty (Ireland)
Kate Flynn (Ireland)
Henrietta Anom (Ireland)
Michael & Lola Olorunniwo (Ireland)
Angela Strappazzon (Italy)
Annamaria Rizzato (Italy)
Luisa Barchiesi (Italy)
Lucy Aracely Ordonez Rivera (Italy)
Elisa Gesino (Italy)
Daria Camaiti (Italy)
Stefano Cardinali (Italy)
Manuele Grigolato (Italy)
Ornella De Piccoli (Italy)
Maurizio Sacchet (Italy)
Andrea Menegazzo (Italy)
Lucia Fiumanò (Italy)
Maria Ferrara (Italy)
Tiziana Boschi (Italy)
Massimo Galante (Italy)
Serenella Soldati (Italy)
Alessandro Bagattini (Italy)
Fabienne Di Girolamo (Italy)
Nicola Maurizio Carbone (Italy)
Marco Michelini (Italy)
Francesco Olivieri (Italy)
Luigi Rossi (Italy)
Chiara Tomassini (Italy)
Lucia Mattio (Italy)
Renato Salvalaio (Italy)
Marisa Zanon (Italy)
Leticia Lanaro (Italy)
Elisabetta Mariani Bartolini (Italy)
Lorenzo Minelli (Italy)
Alessandro Cecchini (Italy)
Lucio Girotto (Italy)
Damiano Saccardo (Italy)
Patrizia Parpajola (Italy)
Giorgia Geron (Italy)
Manuel Santarossa (Italy)
Gianni Sartor (Italy)
Marco Meloni (Italy)
Nadia Graziotti (Italy)
Alessandra Alessandrini (Italy)
Stefano Galvani (Italy)
Marco Mussoni (Italy)
Massimo Biasutto (Italy)
Romina Santicoli (Italy)
Davide Tamburini (Italy)
Stefania Balerci (Italy)
Maria Giovanna Orlando (Italy)
Laura Giovagnoli (Italy)
Thomas Zadro (Italy)
Mauro Paro (Italy)
Elena Pasquali (Italy)
Rita Kaisermann (Italy)
Claudio Frasson (Italy)
Vincenzo Scisciola (Italy)
Daniela Pecchioli (Italy)
Renato Ravenda (Italy)
Isabella Giglio (Italy)
Giuliano Chiavellin (Italy)
Roberto Pollastro (Italy)
Andrea Martinelli (Italy)
Fulvia Busato (Italy)
Natascha Mauel (Italy)
Valia Benedetti (Italy)
Luca Alfonso (Italy)
Selene Salvi (Italy)
Gianfranco Costa (Italy)
Michele Bragato (Italy)
Johnny Moretto (Italy)
Alessandro Lazzereschi (Italy)
Simona Marrazza (Italy)
Tommaso Pedrazzoni (Italy)
Savina De March (Italy)
Filippo Sanna (Italy)
Erio Iemma (Italy)
Fabrizio Vezzani (Italy)
Virna Zapelli (Italy)
Rodolfo Penna (Italy)
Beatrice Tosetto (Italy)
Giovanni Scalet (Italy)
Samuele Centurelli (Italy)
Thea Frehen (Netherlands)
Carol Jurriaans (Netherlands)
AGA SCREENING VOLENDAM (Netherlands)
Kjetil Haslie (Norway)
Sindre  Dreyer (Norway)
Anne Kjelstad (Norway)
Sissel  Vold (Norway)
Jan Valaker (Norway)
Beth Darbo Herseth (Norway)
Merete Nodland (Norway)
Gitte Kristin Evang (Norway)
Tove-Merethe Tangen (Norway)
Jo-Inge Nordli (Norway)
Roger Edvardsen (Norway)
Randi Svelland (Norway)
Kjell Ivar Skaalgaard (Norway)
Thor Erik  Grønkvist-Olsen (Norway)
Leif Nordström (Norway)
Olav Johan Helmersen (Norway)
Beathe Thoresen  (Norway)
Anne-Grethe Groenseth (Norway)
Karl Egil Bjørklund (Norway)
Egil Weiseth (Norway)
Siv Holt (Norway)
Personskadeforbundet Ltn  (Norway)
Solveig Strand (Norway)
Grete Stallvik (Norway)
Elin Kaasen (Norway)
Roger Kjeverud (Norway)
Ingrid Hanevold (Norway)
Mette Framholdt (Norway)
Henriette Hollfjord (Norway)
Inger Hagen (Norway)
Svein Georg Haugen (Norway)
Anders Eriksen (Norway)
Gerd Kristiansen (Norway)
Monica Nørbech Christensen (Norway)
Jarle Paulsen (Norway)
Monica Pedersen (Norway)
Monica H A Snopestad (Norway)
Anne Marie Therese Kemi (Norway)
Line Radford (Norway)
Jonny Meland (Norway)
Steinar Baakind (Norway)
Dag Karlsen (Norway)
Terje Stabæk-Jahr (Norway)
Jan Eric Haaversen (Norway)
Leif Slettvoll (Norway)
Siv Zachariassen (Norway)
Bodil Skiaker (Norway)
Eve Aksnes (Norway)
Silje Larsen (Norway)
Eva Andersen (Norway)
Anett  & Jan Erik Skimten & Foster (Norway)
Tine-Karine Smeland (Norway)
Kåre Haugum (Norway)
Marius Bakkland (Norway)
Jan Sæterbø (Norway)
Grethe Weergeland (Norway)
Kristine Anne Bals Buljo (Norway)
Geir Atle Evensen (Norway)
Bente Bjørnstad (Norway)
Irene Opdahl (Norway)
Tone Halvorsen (Norway)
Sara Irene Eira Hætta (Norway)
Alexander Ellingsen (Norway)
Ingard Ottemo (Norway)
Dag Østrem (Norway)
Rosana Prezotto (Norway)
Ellen Henriksdatter Buljo (Norway)
Mette Irene Johansen (Norway)
Nils Arne Haugum (Norway)
Jaana Johanna Elisabet Lindland (Norway)
Gorm Danielsen (Norway)
Kari Haug (Norway)
Ingrid Hartviksen (Norway)
Christer Norman (Norway)
Hildegunn Eide (Norway)
Svein Berg (Norway)
Elena Maria Nordstrøm (Norway)
Linda Johannessen (Norway)
Sara Ellen Anne Eira (Norway)
Gerd & Trond Kolsrud Hjellet (Norway)
Inger Anette Buljo (Norway)
Roger Johansen (Norway)
Odd Bull (Norway)
Per-willy Bakke (Norway)
Tove Ørstad (Norway)
Geir Neteland (Norway)
Astri Høie (Norway)
Kjersti Nordstrand (Norway)
Fredrik Lund (Norway)
Bjørg Inger Usland (Norway)
May Åsheim (Norway)
Monika Udal (Norway)
Maiken Sundby (Norway)
Hans Konrad Dalbak (Norway)
Wenche Sundby (Norway)
Yvonne Remme (Norway)
Inga Bjørkestøl (Norway)
Martin Eng (Norway)
Maria Sandmo (Norway)
Jonny Lauritzen (Norway)
Katrine Sandstrøm (Norway)
Pål Nyttingnes (Norway)
Knut Thomsen (Norway)
Rita Grøtberg (Norway)
Anette Johansen (Norway)
Vidar Gravdahl (Norway)
Kjetil Eika (Norway)
Malene Svardal (Norway)
Team Energy9 (Norway)
Tore Haugen (Norway)
Bjørn Skiaker (Norway)
Bjørg Røsland (Norway)
Gunnar Gunnarsson (Norway)
Marthe Greni (Norway)
Beate Kirkerud (Norway)
Elisabeth Bølskog (Norway)
Gøran Bølskog (Norway)
Gunn Anne Lyngstad (Norway)
Peder Ragnvald Køltsow (Norway)
Eldbjørg Myrvang Wiknes (Norway)
Synergy Club (Poland)
Stanisława Krzaczkowska-marciniak (Poland)
Angelika Dadej (Poland)
Marek Bogdan Prokopik (Poland)
Mariola Białobrzeska (Poland)
Maria Dźwigońska (Poland)
Dariusz Stawicki (Poland)
Elżbieta SMOLEŃ (Poland)
Maria Boczula (Poland)
Ewa Puzia (Poland)
Grażyna Potuszyńska (Poland)
Valikhan & Elvira Abdilmanovy (Poland)
Zhomart Yermekov (Poland)
Adam Staszewski (Poland)
Mirbolat Shamelov (Poland)
Juozas Sargunas (Poland)
Dametken Beregenova (Poland)
Gulmira Umarova (Poland)
Sandor Emanuel Horvath (Poland)
Adam Nurzyński (Poland)
Maria Więckowska (Poland)
Artur Grzybowski (Poland)
Yury Zimin (Poland)
Gulmarzhan Uapova (Poland)
Eliza Ibragimova (Poland)
Abai Aikimbayev (Poland)
Alicja Pruska (Poland)
Elvira Umarova (Poland)
Željko Kovačevic (Slovenia)
Karmen Oderlap (Slovenia)
Marion (Slovenia)
Werner König (Slovenia)
Darja Pirec  (Slovenia)
Asenata Brdar (Slovenia)
Rajko Balantic (Slovenia)
Sonja Franciskovic (Slovenia)
Anja Štrovs (Slovenia)
Petra Likar (Slovenia)
Branka Lap (Slovenia)
Adrijana  Slavec (Slovenia)
Maja Marin (Slovenia)
Anja Mlinar (Slovenia)
Kupujem Kvalitetno D.O.O (Slovenia)
Irena  Kranjc (Slovenia)
Danilo Tovornik (Slovenia)
Giovanni Tersini (Slovenia)
David Pavlič (Slovenia)
Sandra Oblak (Slovenia)
Lin Zadnjikar (Slovenia)
Marianne Klauber (Spain)
Alejandro Baquero Celigueta (Spain)
Silverio  De Lera Santos (Spain)
Margaret Cooke (Spain)
Zerozero Del Mar Sl Lenting (Spain)
Harri Hämäläinen (Spain)
Tuija&timo Huurtola (Spain)
Hannelore Aigner (Spain)
Irene Cabrera Perez (Spain)
Angelin As (Spain)
Alba Brunet Corrons (Spain)
Lena Granath-eriksson (Sweden)
Ann-sofie Svedin (Sweden)
Madeleine & Mikael Gustavsson (Sweden)
Sara Byström (Sweden)
Ann-Christine Lundqvist (Sweden)
Marie Jonsson (Sweden)
Kuno Ekdahl (Sweden)
Alf Rynning (Sweden)
Lena Kilander (Sweden)
Annika Wiklund (Sweden)
Johnni Jensen (Sweden)
Jenny Eriksson (Sweden)
Nils-Julius Byrkjeland (Sweden)
Ulla Holm (Sweden)
Helena Lingmar (Sweden)
Hettie Linder (Sweden)
Maria Magnusson (Sweden)
Olof Örtegren (Sweden)
Cristine Quist (Sweden)
Christine Mallalieu (United Kingdom)
Marion Cattley (United Kingdom)
Catherine Wilton (United Kingdom)
Alison Mathias (United Kingdom)
Mark Allison (United Kingdom)
Nigel Parker (United Kingdom)
Marjorie Ker (United Kingdom)
Rachael & Andy Brownrigg (United Kingdom)
Vicki Page (United Kingdom)
Andy & Ashleigh Henson (United Kingdom)
Deirdre & Simon Peck (United Kingdom)
Alison Turner (United Kingdom)
Jackie Grant (United Kingdom)
Colette Emery (United Kingdom)
Grant Hollingsworth (United Kingdom)
Fatima Kemili (United Kingdom)
Paul Flynn (United Kingdom)
Marjorie Marsh (United Kingdom)
Callum Bridgeford (United Kingdom)
Sarah Buckley (United Kingdom)
Barry Haeger (United Kingdom)
Bushra Qureshi (United Kingdom)
Ulrika Almqvist (United Kingdom)
Belinda Bronjewski (United Kingdom)
Rachael Dobson (United Kingdom)
Rosalie Miles (United Kingdom)
Katina Chapman (United Kingdom)
Karla Barbour (United Kingdom)
Christina Gerry (United Kingdom)
Helen Whitehead (United Kingdom)
Samantha Marshall (United Kingdom)
Margaret Spriggs (United Kingdom)
Joke Akinola-Ojo (United Kingdom)
Anthony Jackson (United Kingdom)
Michelle Swann (United Kingdom)
Maria Reid (United Kingdom)
Karen Rainey (United Kingdom)
Kevin  Bhunjun (United Kingdom)
Faye Pritchard (United Kingdom)
Alistair And Lyn Richardson (United Kingdom)
Kathleen Roberts (United Kingdom)
Debbie Atkins (United Kingdom)
Serene Colonics Ltd. (United Kingdom)
Sarah & Ian Chambers (United Kingdom)
Niki Simpson (United Kingdom)
Sally Varley (United Kingdom)
Rob Dulieu (United Kingdom)
Susan Ritchie (United Kingdom)
Sandra Savickaite (United Kingdom)
Anne Wright (United Kingdom)
Sara Branch (United Kingdom)
Jane Bennett (United Kingdom)
Jane Mullen (United Kingdom)
Monika Margetts (United Kingdom)
Ninka Mauritson (United Kingdom)
Odette Aseh (United Kingdom)
Lucy Palmer (United Kingdom)
Nicola Copland (United Kingdom)
Faye Sealy (United Kingdom)
Norma Bingley (United Kingdom)
Jackie Baker (United Kingdom)
Hayley Lundy (United Kingdom)
Suzanne Byrne (United Kingdom)
Julie Dennis (United Kingdom)
Sanjaya Pandit (United Kingdom)
Jacqueline Eyre (United Kingdom)
Joanne Buckley (United Kingdom)
Susan Kennard (United Kingdom)
Alexe Meddings (United Kingdom)
Kenneth & Angela Hendricks & Marfo (United Kingdom)
Andrea Brookes (United Kingdom)
Goodie Pabla (United Kingdom)
Mel & Jamie Pearson (United Kingdom)
Annie Holmes (United Kingdom)
Bridget Lucas (United Kingdom)
Nicola Kenworthy (United Kingdom)
Daniel O'Sullivan-Drummond (United Kingdom)

JOULUKUUN HUIPPUREKRYTOIJAT

Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tracking center -paikkoja


Adam Cieślik Wellness (Poland) - 7
Elisabeth Malina (Austria) - 4
Franz Friess (Austria) - 3
Peter Decker (Austria) - 3
Mv Life Czech S.R.O (Czech Republic) - 3
Sari Pulkka (Finland) - 3
Erio Iemma (Italy) - 3
Rodolfo Penna (Italy) - 3
Danuta Budzynska Kopec (Poland) - 3
Alexe Meddings (United Kingdom) - 3

JOULUKUUN HUIPPUTIIMINRAKENTAJAT

Eniten henkilökohtaisesti sponsoroituja tiiminjäseniä, jotka edenneet uusille pin-tasoille

Maurizio Biasci (Italy) - 15
Robert Suppan (Austria) - 9
Franz Friess (Austria) - 9
Mohneesh Jindal (Ireland) - 8
Eric & Kati Gammals (Finland) - 7
Diego Bragato (Italy) - 6
Oistein Bekkvang (Norway) - 7
Kim Bradley (United Kingdom) - 6
Sue & Matt Thomas (United Kingdom) - 6
Elfriede Tappauf (Austria) - 5
Christine & Hansy Herrmann (Germany) - 5
Fausto Mariucci (Italy) - 5
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 5
Aldona I Michał Mosiejko (Poland) - 5
Heidi Byrkjeland (Sweden) - 5


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.